Desná a.s.

Maršíkovská 563, 788 15 Velké Losiny, tel.: 583 248 568, 583 248 075, mobil: 604 232 546, e-mail: desna@desna-as.cz, web: www.desna-as.cz

Desná a.s.
Cz De En Pl
Bookmark and Share

Kontakt

text

SONET ***

poloha: Jeseníky
obec: Velké Losiny
termíny pronájmu: celoročně
kapacita: 4 lůžka
uspořádání pokojů: 2 x 2 lůžka
soc. zařízení: WC +  sprcha
způsob vytápění: ústřední topení
stravování: bez stravování
popis objektu: ubytování na klidném místě.

parkování: u objektu ubytování

restaurace: 1 km
obchod: 1 km
možnost lyžování:      Ski areál Přemyslov 5 km, LA Šindelná 400m, Červenohorské sedlo 4 km, Ski areál Kouty  2 km, běžky i bus doprava od chaty
možnost koupání: termál Velké Losiny - 10km, horská řeka u chaty

mapa

 

 

CENÍK 1 Osoba 2 Osoby
Penzion SONET *** 950,-Kč s DPH 1400,-Kč s DPH
     
     
     
     
  • děti do 2 let zdarma
  • v ceně není poplatek ve výši 15,-Kč/osoba nad 18 let/noc

 

 

 Kontakt:                                                    e-mail:  ubytovanisonet@seznam.cz

Objednávka služeb a.s. Desná

 

Všeobecné podmínky pro pobyty a poskytované služby v rekreačních zařízeních a.s. Desná

I. Tyto všeobecné podmínky upravují vzájemné smluvní vztahy mezi Desná a.s. a zákazníky této firmy, a vztahují se pouze na služby uvedené v objednávce nebo nabídkových materiálech
II. Smluvní vztah mezi zákazníkem a Desná a.s. vznikne na základě písemné objednávky, zákazníkem řádně vyplněné, podespané a potvrzené zástupci Desná a.s. co do rozsahu poskytnutých služeb a termínu pobytu. Podpisem objednávky zákazník potvrzuje, že se seznámil s cenou, platebními a strornovacími podmínkami. Za smluvní závazky dalších osob uvedených na přihlášce odpovídá zákazník, který tuto přihlášku podepsal.
III. Ceny jsou uvedeny v nabídkových listech nebo mohou být sjednány dohodou dle zákona č. 526/1992 Sb. Na základě objednávky bude vystavena zálohová faktura na 50 % předpokládané ceny. Doplatek ceny je splatný při nástupu na pobyt v hotovosti.
IV. Zákazník má právo: - být řádně informován o podmínkách pro pobyty a poskytované služby v rekreačních zařízeních Desná a.s.; - využít veškerých objednaných a zaplacených služeb; - stornovat pobyt před započetím.
Zákazník je povinen: - ve stanovených termínech zaplatit zálohy a doplatky sjednané ceny; - dodržovat interní předpisy zařízení, v případě hrubého porušení a následného odepření dalších služeb ze strany Desná a.s. nemá nárok na jakoukoliv náhradu.
V. Desná a.s. má právo: - zrušit objednávku v případě nedodržení termínu splatnosti zálohy; - zrušit nastoupený pobyt bez náhrady v případě hrubého porušení interních předpisů zařízení.
Desná a.s. je povina: - zajistit práva zákazníka uvedené v bodě IV.
VI. V případě odstoupení zákazníka od smlouvy, lze toto učinit bez udání důvodů pouze písemnou formou a zákazník je povinen zaplatit Desná a.s. tyto storno poplatky (důležité je datum podání zásilky):
- základní storno polatek 250,- Kč za osobu při zrušení objednávky více jak 60 dní před nástupem pobytu
- 50 % z celkové částky v době 0 - 60 dní před nástupem pobytu
Desná a.s. požaduje zaplacení storno poplatků i v případě závažných důvodů, pro tento účel lze sjednat individuální pojištění proti storno poplatkům a náhradu nárokovat pojišťovně.
VII. V případě zjištění závad je zákazník povinen uplatnit reklamaci ihned na místě tak, aby mohla být učiněna náprava. Pokud se nepodaří nápravu sjednat, má zákazník právo na poskytnutí přiměřené slevy.
VIII. Tyto všeopecné podmínky nabývají účinnosti dnem 1. 1. 2000. Zákazník odesláním vyplněné objednávky stvrzuje, že s podmínkami souhlasí a zavazuje se je respektovat.
Každé svévolné poškození majetku firmy nebo pronajatých prostor je úžastník povinen uhradit na vlastní náklady.

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies
Doporučujeme Vinařství Pavlov -  rekonstrukce bytů -  Rodinné domy na klíč -  Rodos - diagnostika vozovek -  Prodej a montáž plastových oken -  ,